Ödüllü Bilim Kurgu Ex machine (2015)

2 yıl önce
348 kez görüntülendi

Ödüllü Bilim Kurgu Ex Machine de neymiş?

Ex machine sinekolog eleştiri+Ex machine sinekolog eleştiri+Ex machine sinekolog eleştiri=Ex Machineeeeeeasaeapea:P


Kendini dahi sanan bir dangalağın, Gerçek bir dahinin, ve gelişmiş versiyon şehvetli  bir şişme kadının 615_5bc01 felsefik, etik, tuhaf, üçgeninde geçen filmde X arama motorunun patronu (google 😀 ) çok zengin süper dahi para sıçan asosyal alkolik analitik apolitik zöpürtmatik bir tip olmakla birlikte biraz sapık (soyadında Bate var normal) insansız yaşayıp hatta insan yaratıp insanlığından da ödün vermeyen gayet misafir perver gayet kadir şinas bir abimizdir Nathan Bateman.

Çalışalanlarından Calep Smith‘i seni seçtim pikachu edasıyla  çok gizli araştırma tesisine alıp “bak ben bi robot yaptım sende olmuşmu bi test et bi üstüne çık konuştur neyim, sen akıllı çalışkan adamsın” diyerekten gazlayan dahi abimiz, Calep’in aklına girerek robotu seans seans test ettirmeye başlatır. Filmin ilerleyen dakikalarında göte geldi aşkımız ikimizde şaşkınız türünden bir finalin bizi beklediği bu film sizi dünyalılardan da robotlardan da tiskindirecek nitelikte 😀 robot seks

Sevgilinizle arkadaş ortamında ya da tek başınıza seyredilebilir bir film ama aileyle seyretmeyin derim. bize göre bu film olmuşmu olmuş.


 

Ex machine sinekolog eleştiri


Ex machine sinekolog eleştiri

 

 

Ödüllü Bilim Kurgu Ex machine (2015) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık