Batman V Superman eleştri

2 yıl önce
133 kez görüntülendi

BadMan’den Enstantaneler

batman v superman eleştri   Bu ne lan şimdi cidden bu ne? Abi Ayrınmene özendim özümü bozdum yetmedi süpermendan dayak yedim çelik kaskım kırıldı ama kafam kırılmadı.

Tamam bizde yedik abi bu nedir cidden fantastik film çok inceleme mantığı altında mantık bırakmayan “şişşşşt abi o züpper gahraman olur öyle” geçiştirmeleriyle sorgulatmayan.

ana Batman’in “Öldüreceeem lan seni pis uzaylı” dediğinde “Tamam öldür ama anamı kurtar anamı düşmanlar gaçırdı” triplerinde bir (süper)man’in olduğu ikki buçuk saat kıvrım kıvrım kıvranmış yaptığından utanmış modlarında kimin kim olduğu karışık bir olay örgüsüyle izleyiciye “eee tamam şimdi bu kim kim gizemli hatun neci” soru işaretlerine soktuğu 10 dk aksiyon sonrası film sonuna kadar bir splintercellheader  gizemliliğiyle akan (en azından akıyo) bu filme oturdum düşündüm taşındım ben bir anlam veremedim tıpkı transformes age of ultron da olduğu gibi uzun soluklu bol görselli ya da sadece uzun soluklu filmler beni açmıyor diyorsanız kesinlikle uzak duracağınız filmlerden derim..Bu film olmuş mu tavsiye edilir mi size bırakıyorum..

 

 
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık