Spectral 2016 yorum

2 yıl önce
956 kez görüntülendi

İMDB kurbanı bir film daha


 

spectral eleştri

Bu adamla,


 

spectral yorum

Bu adam arasındaki fark nedir?


 

cevap: hiç bir farkı yoktur ikiside ülkesi için birşeyler yapmaya çalışan ve icat ettikleri şeyleri hemen orada bir anda, eldeki materyallerle üreten dahilerdir.Yani ha Staaark ha Clyne.

     Spectral filmi doğu avrupada çıkan bir iç savaşta bölgeye müdahale etmek için giden bir USA güçlerinin insanlarla savaşırken bir anda kendilerini açıklanamayan bir tür ile savaşırken daha doğrusu katledilirken bulurlar. Bölgeye anomalileri açıklamak için gönderilen dr. Clyne’nın görevi kurulan bir delta ekibiyle birlikte anomalik varlıkları tesbit etmek ve etkisiz hale getirmektir ancak işler planlandığı gibi gitmez.


spectral eleştrispectral eleştri yorum


 

     Netflix’in orjinal kurgusu olan film reklam eksikliğinden midir yetersiz kaynaktan mıdır bilinmez adını duyurmak şöyle dursun googleda yeterli haber veya görsele dahi ulaşamamış. Filmi eleştirenler adamın sığınakta bir anda son teknoloji silahlar yaptığını belirterek filme kötü damgası vurmuş ancak İron Man bir mağarada uçabilen bir zırh tasarladığında kimse çamur atma gereği duymamış. Herneyse konusunun farklılığı uçuk bilim kurgu senaryosu gerilim ve aksiyon dozu itibariyle kesinlikle 10 puanlık bir filmdi. İmdb notu:6.4 olsa bile siz aldanmayın iyi seyirler canlar 😉


 

 
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık