Home / Komedi / Çakı Gibi (Swiss Army Man) 2016 yorum

Çakı Gibi (Swiss Army Man) 2016 yorum

WTF MAN?!?!?

Yazar ve yönetmen koltuğunda Daniel Scheinert ve Dan Kwan türevi absürd komedi filmleri çıkarmış iki sıkı dost kardeş ya da sevgili ancak bu adamlar gerçek anlamda kafası kırık kişiler. Ve mabadına pek de yabancı olmadığımız geçmişte oyunculuk adına çeşitli skandalarla gündeme gelmiş Daniel RDCLF  nam-ı diğer Harry Potter’ın bu filmde tekrardan bol bol mabadına tanık oluyoruz. Eee ne yapalım bu çocuk sanatçı sanat için soyunmayı seviyor. 


giphy-1


 İşin şakası bir yana kesinlikle herkes ölü adamı ya da kısmen ölü adamı başarılı bir şekilde oynayamaz. Komedyen aktör Paul Dano da oyunculuğuyla ve girdiği karakterlerle filmin dram yönünde hakkını veriyor.


giphy


 

  Film hakkında söylenecek çok şey var tamamı ile şizofren bir yapım kimin aklına gelir bir adamın gırtlağını ateşleyici olarak kullanmak ya da ölü bir adamı adada tek başına kaldığında çakı gibi çok amaçlı kullanmak. Filmin tuhaflığı adına söylenecek çok şey var.


giphy-downsized-large-1


 

Filmin genel işleyişine bakacak olursak hızlı ve akıcı başlayıp ortalara doğru sıkmaya başlayan sonlara doğru ise tahmini nihayete bağlayan bir film. Sonu düşündürücü olsada beni tatmin etmiyor.


giphy-downsized-large


 

Farklı bir film izlemek istiyorsanız Çakı gibi tam size göre iyi seyirler dostlar.

 

About sinekolog

sinekolog

Check Also

the dictatör yorum

DİKTATÖR 2012 yorum

En iyi Komedi Listemde 1. sırada Aladeen Bir komedi filmi çekiyor İngiliz komedyen Sacha Baron Cohen ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir