Home / Manşet / Hızlı ve Öfkeli 6 Eleştri bombardımanı!

Hızlı ve Öfkeli 6 Eleştri bombardımanı!

İzledim kör oldum!

Öyle sanıyorum ki bu filmi yapan hayal eden kardeşimizin yaşı 7 8 civarıydı sanırım.


 • Film başlı başına rezalet izleyenlerin aklıyla resmen dalga geçiliyor. Tamam bu sadece bir film bu sadece show ama bu kadarda olmaz burda filmin türü olarak fantastik bilim kurgu ibaresi görmüyorum ben. Neden mi?


fast and furious 6 eleştri fast and furious 6 eleştrifast and furious 6 eleştri


 

 • Tonlarca ağırlıktaki tır boğazda takılan gemiler misali paramparça oluyor bunun üzerine içinden tank çıkıyor ve show abimiz showunu yapmaya devam ediyor. Tank amk tank tank çıkıyor hemde overlord tank en büyüğünden 😀 tabi bütün bunlar olurken USA hava kuvvetleri sanırım o sıralarda bu hanımefendiyle ilgileniyorlardı;


excalibur-dream-girls-0091295632917489


 

 • Peki diyelim ki bu bir fantastik bilim kurgu filmi.. O zaman nerde bu süper kahramanlar hepsi Amerikalı değilmiydi yahu! Yok onlarda tam o sıralarda;

must_not_fap2 images 56180174 program-c-backdoor-and-infect-any-pc-with-usb-key-and-three-seconds-part-iii-w654indirscreenshot_10 


 

 • Yolda önünde ne varsa ezip geçen ortalığı GTA yollarına çeviren kötü adamları durduracak güç yine araba yarışçısı eski suçlular ekibi oluyor .Ve inanılmaz bir çözüm buluyor  “arabadan gemi çapası”

  hızlı ve öfkeli eleştirel parodihızlı ve öfkeli eleştriel parodihızlı ve öfkeli eleştriel parodi


 • Beton bloklara takılan tank taklaya gelirken üstündeki ablamız mancınıktan fırlar gibi uçuşa geçiyor tam bu sırada new superman Vİn Diesel abimiz dieselden beklenmedik bir hızla ablamızı uçarak havada yakalıyor.

  screenshot_6


   


 • İşte tam o sırada “HASSİKTİR!!!” diye haykırıyoruz. Hele birde yeni süperman Diesel abimizin yanmadan uçaktan çıkışı var ki bu adam ölümsüzlük şifresi yazmış dedirtiyor.

  screenshot_8 11173405_1763627663863697_1646354761990667794_nscreenshot_9


Yanan uçağın kokpitini arabayla yararak  kaçanlar mı dersiniz elini kolunu sallayarak çıkanlar mı dersiniz yoksa koskoca kargo uçağının altında sivri sinekler misali dolaşan arabaların uçağı nasılda halatlarla çeke çeke dengesine hidroliğine iviline civiline amına gamına yolunu yordamına koyanlar mı dersiniz.


 

hızlı ve öfkeli 6 eleştirel parodi

 


(bu film adeta beni benden aldıhızlı ve öfkeli eleştirel parodi)Yapımcısından yönetmenine Çikolatalı hemde bitter çikolatalı lahmacun tadında olan bu yapım üzülerek söylemeliyim ki olmamış.


(bu film adeta beni benden aldı)

Huzur içinde yat reis bütün sevgilerimizle..


 

 

 

About sinekolog

sinekolog

Check Also

swiss-army-man-quad-poster

Çakı Gibi (Swiss Army Man) 2016 yorum

WTF MAN?!?!? Yazar ve yönetmen koltuğunda Daniel Scheinert ve Dan Kwan türevi absürd komedi filmleri çıkarmış iki …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir